×

KONGRES, VÝSTAVA

Komentáre vypnuté na KONGRES, VÝSTAVA

KONGRES, VÝSTAVA

Minulý týždeň sa v Hoteli Tenis vo Zvolene konala výstava hodiniek. Kongresové sály dýchali v týchto dňoch luxusom. Spomedzi hodiniek, ktoré vystavoval náš klient by si prišiel na svoje ktokoľvek z nás.
Kongresové priestory pre konanie výstavy boli Liberta, Gloria, Vittoria

Liberta – 56 m2, divadelné sedenie: 50 osôb, školské sedenie: 30 osôb, denné svetlo, klimatizácia, wi –fi pripojenie na internet.
Gloria – 105 m2, divadelné sedenie: 130 osôb, školské sedenie: 80 osôb, denné svetlo, klimatizácia, wi –fi pripojenie na internet.
Vittoria – 352 m2, divadelné sedenie: 440 osôb, školské sedenie: 240 osôb, umelé svetlo, klimatizácia, wi –fi pripojenie na internet, vlastné foyer, kongresový bar, vlastný vchod do hotela, možnosť umiestniť prenosný tanečný parket, možnosť predelu kongresovej sály akustickou stenou na 2 samostatné sály.

Pre klienta boli zabezpečované celodenné gastro služby (výber z kongresového menu, ochutnávka vín, slávnostná párty v tematickom štýle cigánsky bašável )

Klient využil tiež ubytovanie v moderne zariadených izbách počas konania výstavy a športové aktivity – bowling. Počas akcie bol spestrením bowlingový turnaj.

V sobotu sa vo Vittorii konala párty v tematickom štýle cigánsky bašável so sprievodným programom. V kongresovej sále bol umiestnený tanečný parket a okrúhle stoly so stoličkami.

Základom pre úspešný priebeh akcie bola komunikácia s kongresovým oddelením hotela, ktoré koordinovalo celý priebeh akcie v súčinnosti so všetkými oddeleniami hotela a cennými informáciami od klienta. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník konania akcie v našom hoteli.

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.