Gastronómia ponúka zážitok pre vaše chuťové poháriky. Okrem harmonicky zostavenej Á la carte ponuky jedál, odporúčame ochutnať aj špeciálne menu mesiaca. Hotel Tenis je ideálnym miestom na organizovanie spoločenských podujatí ako sú firemné večierky, plesy a rodinné oslavy. Pre naplnenie Vašich požiadaviek je tu tím pracovníkov, ktorí vám ochotne pripravia ponuku jedál na želanie.

 

Jedálny lístok Nápojový lístok

Á LA CARTE REŠTAURÁCIA

Á la carte reštaurácia (60 miest) je reprezentačný priestor pre vaše špeciálne udalosti. Harmonický dizajn a skvelé menu je zárukou príjemného gastronomického zážitku.

BUSINESS REŠTAURÁCIA

Business reštaurácia (88 miest) ponúka tradičnú a svetovú kuchyňu. Raňajkové menu je podávané formou bufetu. Obedy a večere sú pripravené podľa individuálnych potrieb kongresovej klientely.

Zimná záhrada

Zimná záhrada (72 miest) spestrí vaše rodinné, či pracovné stretnutie. Slnečný priestor zabezpečí hrejivú atmosféru a spríjemní vaše posedenie.

Denný bar

Denný bar (28 miest) je frekventovaným miestom, kde si vychutnáte okrem pestrej ponuky nápojov aj pracovný obed. Vášmu pohľadu určite neunikne tenisová hala, kde môžete sledovať hráčov z pohodlia kožených sedačiek.

CONGRESS BAR

Congress bar (16 miest) je vhodné miesto na krátke stretnutia počas kongresových prestávok. K dispozícii je minimalistické posedenie a nenáročná ponuka nápojov.

Cigar bar

Cigar bar (16 miest) ocenia fajnšmekri, ktorí si môžu vychutnať okrem cigár aj degustáciu kvalitných koňakov a rumov. Moderný dizajn pôsobí príjemne a skvelo dotvára pokojnú atmosféru.

Záhradný altánok s grilom

Záhradný altánok (28 miest) ponúka posedenie na čerstvom vzduchu pri grilovaných špecialitách. Uvoľnite svoje zmysly a nechajte sa unášať inšpiratívnym prostredím.

Letná terasa

Letná terasa je priestor, ktorý je priam stvorený na dobré jedlo, letné limonády a relax. Užite si chvíľky s rodinou, či priateľmi a doprajte si leto plnými dúškami. Príjemné tienenie zabezpečí, aby ste sa počas horúcich letných dní cítili komfortne. Keď príde večer nechajte sa unášať tajomným čarom svetielok.