Kuchár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Príprava jedál studenej a teplej kuchyne a minútkových pokrmov.
Zodpovednosť za kvalitu, vzhľad, expedíciu a správnu teplotu podávaných jedál.
Sledovanie nových trendov v oblasti gastronómie a ich uplatňovanie v praxi.
Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov.

Požiadavky na zamestnanca
– stredoškolské s maturitou
– vyučený v odbore
– prax v odbore min. 2 – 3 roky
– vysoké pracovné nasadenie, otvorenosť k zmenám
– spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
– tímový hráč
– zvládanie stresu a nárazovej práce

Iné výhody
• Práca v perspektívnom zariadení.
• Využívanie cudzích jazykov.
• Možnosti profesionálneho rastu.
• Motivujúce mzdové podmienky.
• Zvýhodnené stravovanie, využívanie hotelového welness centra.

KONTAKT: prevadzka@hoteltenis.sk, 0915 809 957
MIESTO PRÁCE: Hotel Tenis, Neresnická cesta 13, 960 01  Zvolen

Pomocná sila do kuchyne

pomocné práce pri príprave jedál
pomocné práce pri výdaji jedál
umývanie bieleho/čierneho riadu
udržovanie čistoty

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

KONTAKT:  prevadzka@hoteltenis.sk, 0915 809 957

Čašník / Servírka

Prijímanie objednávok od zákazníkov, zabezpečenie príjemnej a rýchlej obsluhy zákazníkov, príprava stolovania k spoločenským a prezentačným akciám, hmotná a finančná zodpovednosť, práca s registračnou pokladňou, sledovanie skladových zásob a doby spotreby tovaru na prevádzke, dodržiavanie hygienických požiadaviek, plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky.

Iné výhody

Minimálne požadované vzdelanie

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk – mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti: minimálne 1 rok

Osobnostné predpoklady a zručnosti
príjemné vystupovanie voči klientom, ochota, úsmev, zodpovednosť