Otváracie hodiny

Dávame do pozornosti zmenu otváracích hodín, ktorá bude v platnosti od stredy tj. 16.09.2020.

HALLOWEEN V CITY RESORT

Overte si ako veľmi sa viete báť! Halloweenske wellness a prvý ročník Halloweenskej straši hry v areáli CITY RESORT pobavia celú rodinu.

Výpredaj masáží

Pozývame vás na letný výpredaj masáží! Doprajte si tú, ktorú máte najradšej teraz s 20% zľavou. Zastavte sa pre koktejl zdravia v podobe skvelej masáže.

Teambuilding a športové hry

Náš areál CITY RESORT neustále zveľaďujeme a rozrastáme sa o nové priestory a športové aktivity. Otvorili sme pre vás zimnú športovú halu ICE ARENA. Pribudlo celoročné korčuľovanie, hokej, či curling. K dispozícii sú vonkajšie športové priestory ako aj „suchý variant“ športových hier v podobe využitia športovej haly v RATES ARENA alebo tenisovej haly v HOTELi […]

4 najdôležitejšie kroky k …

Plánujete kongres alebo konferenciu? V Hoteli Tenis s tým máme bohaté skúsenosti, a preto sme sa rozhodli spísať 4 základné kroky, ktoré vám uľahčia organizáciu.

Kongres, seminár, školenie

Školenia, kongresy, prezentácie a teambuildingy sú u nás na každodennom poriadku a preto aj Vám pripravíme kongres šitý na mieru. Rezervujte si svoj termín.

BENEFITY

Aj Vaši zamestnanci si zaslúžia motivačnú odmenu či benefit ku mzde. V Hoteli Tenis máte široké možnosti využitia služieb.

Rekreačný poukaz

Pracujete v spoločnosti, ktorá je zo zákona povinná preplatiť zamestnancom rekreačné poukazy? Navštívte Hotel Tenis s rozsiahlym športovým areálom.