Teambuilding a športové hry

Náš areál neustále zveľaďujeme a rozrastáme sa o nové športové aktivity. Vo februári spúšťame do prevádzky ďalšiu športovú halu ICE ARENA. Pribudne celoročné korčuľovanie, hokej, či curling. K dispozícii sú vonkajšie športové priestory ako aj „suchý variant“ športových hier, či teambuildingu v podobe využitia športovej haly v RATES ARENA alebo tenisovej haly v HOTELI TENIS. […]

Valentín 2020

Sviatok sv. Valentína sa oslavuje takmer po celom svete. Pre tých, ktorí chcú svojho „Valentína“ niečim obdariť, máme prichystané špeciálne Valentínske darčekové poukazy.

Zimné menu

Milí hostia a návštevníci Hotela Tenis, pozývame vás na zimné sezónne menu, ktoré pripravil náš šéfkuchár. Verím, že si pochutnáte.

Konopné uzdravenie

Január štartujeme príjemnou masážou s liečivým olejom a zábalom. Konopný olej priaznivo pôsobí pri bolestiach chrbta, kĺbov a
pozitívne vplýva na

Horúce povzbudenie

Príďte si dať po saune teplý čajík z kvalitných sypaných zmesí. Čakáme vás v dennom bare alebo v business reštaurácii Hotela Tenis.

4 najdôležitejšie kroky k …

Plánujete kongres alebo konferenciu? V Hoteli Tenis s tým máme bohaté skúsenosti, a preto sme sa rozhodli spísať 4 základné kroky, ktoré vám uľahčia organizáciu.

Kongres, seminár, školenie

Školenia, kongresy, prezentácie a teambuildingy sú u nás na každodennom poriadku a preto aj Vám pripravíme kongres šitý na mieru. Rezervujte si svoj termín.

BENEFITY

Aj Vaši zamestnanci si zaslúžia motivačnú odmenu či benefit ku mzde. V Hoteli Tenis máte široké možnosti využitia služieb.

Rekreačný poukaz

Pracujete v spoločnosti, ktorá je zo zákona povinná preplatiť zamestnancom rekreačné poukazy? Navštívte Hotel Tenis s rozsiahlym športovým areálom.