ADVENTNÝ KALENDÁR

Každý deň od 1. decembra spoločne otvoríme jedno okienko. Prekvapenie, ktoré je v adventnom kalendári, zakúpite v ten deň s MIMORIADNOU ZĽAVOU!

NOVINKA

Milí naši hostia, dávame vám do pozornosti našu špeciálnu COVID ponuku.

Sezónne menu

Pozývame vás do našej zimnej záhrady na pestré sezónne menu. Náš šéfkuchár pre vás vybral skutočné lahôdky. Stôl si môžete rezervovať aj vopred.

Teambuilding a športové hry

Náš areál CITY RESORT neustále zveľaďujeme a rozrastáme sa o nové priestory a športové aktivity. Otvorili sme pre vás zimnú športovú halu ICE ARENA. Pribudlo celoročné korčuľovanie, hokej, či curling. K dispozícii sú vonkajšie športové priestory ako aj „suchý variant“ športových hier v podobe využitia športovej haly v RATES ARENA alebo tenisovej haly v HOTELi […]

4 najdôležitejšie kroky k …

Plánujete kongres alebo konferenciu? V Hoteli Tenis s tým máme bohaté skúsenosti, a preto sme sa rozhodli spísať 4 základné kroky, ktoré vám uľahčia organizáciu.

Kongres, seminár, školenie

Školenia, kongresy, prezentácie a teambuildingy sú u nás na každodennom poriadku a preto aj Vám pripravíme kongres šitý na mieru. Rezervujte si svoj termín.

BENEFITY

Aj Vaši zamestnanci si zaslúžia motivačnú odmenu či benefit ku mzde. V Hoteli Tenis máte široké možnosti využitia služieb.

Rekreačný poukaz

Pracujete v spoločnosti, ktorá je zo zákona povinná preplatiť zamestnancom rekreačné poukazy? Navštívte Hotel Tenis s rozsiahlym športovým areálom.