Zimné prázdniny

Milí hostia a návštevníci Hotela Tenis, počas zimných prázdnin budú platiť nasledovné otváracie hodiny.

Čas hojnosti

December je mesiac, ktorý máme radi, ale zažívame v ňom aj veľa uponáhľaných chvíľ. Veríme preto, že k dobrej pohode prispeje aj náš šéfkuchár, ktorý pripravil chutné menu.

Vianočný koncert

Máme pre vás tip na skvelý darček – Vianočný koncert obľúbených Kandráčovcov, hosť večera spevácky zbor Belius

Horúce povzbudenie

Príďte si dať po saune teplý čajík z kvalitných sypaných zmesí. Čakáme vás v dennom bare alebo v business reštaurácii Hotela Tenis.

OZNAM

Dňa 16.-18. decembra 2019 bude wellness centrum z technických príčin zatvorené.

Silvester 2019

Teší nás, že prinášame krásne ľudové umenie práve našim silvestrovským hosťom. Aj tento rok máme prichystané novinky, ktoré príjemne osviežia pobyt.

4 najdôležitejšie kroky k …

Plánujete kongres alebo konferenciu? V Hoteli Tenis s tým máme bohaté skúsenosti, a preto sme sa rozhodli spísať 4 základné kroky, ktoré vám uľahčia organizáciu.

Kongres, seminár, školenie

Školenia, kongresy, prezentácie a teambuildingy sú u nás na každodennom poriadku a preto aj Vám pripravíme kongres šitý na mieru. Rezervujte si svoj termín.

BENEFITY

Aj Vaši zamestnanci si zaslúžia motivačnú odmenu či benefit ku mzde. V Hoteli Tenis máte široké možnosti využitia služieb.

Rekreačný poukaz

Pracujete v spoločnosti, ktorá je zo zákona povinná preplatiť zamestnancom rekreačné poukazy? Navštívte Hotel Tenis s rozsiahlym športovým areálom.