Areál Hotela Tenis ponúka mnohostranné športové vyžitie. Ak ste nadšencom kolektívnych alebo individuálnych športov, ste na správnom mieste. Všetky aktivity sú plne k dispozícii nielen hotelovým hosťom, ale aj širokej verejnosti. Areál je ako stvorený pre teambuilding, firemné športové hry, či rôzne iné športové aktivity.

cenník športových aktivít EBIKE požičovňa

Tenis

Hotel robí bezkonkurenčným, hlavne rozsiahly tenisový areál. Dvorce svojou kvalitou zodpovedajú náročným kritériám, preto sa tu organizujú amatérske i profesionálne turnaje. Tenis si môžete zahrať na siedmich vonkajších dvorcoch s umelou trávou alebo v tenisovej hale s dvoma dvorcami.

Rezervácia: 0915 988 811

Adventure golf

Adventure golf s 18 jamkami je veľmi obľúbenou voľnočasovou aktivitou. Nenáročná outdoorová hra pre pár ako aj pre skupiny hráčov spríjemní vaše voľné chvíle. Hrou si vycibríte svoju presnosť a trpezlivosť. Výhodou tejto zábavnej aktivity je, že nie je limitovaná vekom ani skúsenosťami.

Rezervácia: 0915 988 811

PRAVIDLÁ HRY

Plávanie

S plaveckým bazénom rozširujeme našu ponuku o vodné športy. Bazén je možné prenajať na plavecký kurz, či inú aktivitu. Rozmery bazéna sú 20m x 8m a má postupne klesajúce dno s hĺbkou od 1,10m do 1,30m. Vo wellness centre sa nachádza i relaxačný a detský bazén.

Rezervácia: 0915 988 811

RATES ARENA

K hotelovému komplexu patrí aj RATES ARENA, v ktorej je fitness centrum, športová hala, bedminton, EMS tréning, squash, spinning a skupinové cvičenia. Športová hala je vhodná na športové a spoločenské podujatia. V hľadisku sa usadí do 500 osôb a ďalších 420 miest na sedenie vám vieme pripraviť extra. K dispozícii je tiež Mini sport shop.

Rezervácia: 0908 339 990

ICE ARENA

Ak ste priaznivcom zimných športov, potom vás potešia aktivity v športovej hale ICE ARENA, ktorá má zabezpečenú celoročnú prevádzku. Ľadovú plochu si môže rezervovať jednotlivec ako aj skupiny. K dispozícii je brúsenie a požičovňa korčúľ, kaviareň, Hockey mini shop a Meeting room.

Rezervácia: 0907 117 770

Futbalové ihrisko s umelou trávou

Osvetlené ihrisko FUTBAL ARENA dáva priestor nie len pre futbalové tréningy ale slúži aj ako multifunkčné ihrisko pre športové hry, teambuilding a kempy.

Rezervácia: 0948 882 030

Bedminton

K aktívnemu oddychu prispeje určite aj tento druh raketového športu. Zahrajte si na našich ihriskách dvojhru alebo štvorhru. V RATES ARENA nájdete 5 bedmintonových dvorcov.

Rezervácia: 0908 339 990

Bowling

Zahrajte si s priateľmi bowling v štyroch dráhach. Túto hru si môžete spríjemniť aj občerstvením priamo na mieste. Pomerajte si sily a ukážte ako viete zhodiť všetky kolky na prvý hod. V rámci neformálnych pracovných stretnutí je to ideálne miesto pre firemný teambuilding.

FUN ARENA / skupinová rezervácia / cena na vyžiadanie
kongres@hoteltenis.sk

Squash

Indoorový squashový kurt je miestom pre nadšencov raketových športov. Moderný dynamický šport využíva pri hre všetky steny kurtu a je vhodný aj pre začiatočníkov. K dispozícií sú aj squashové rakety a loptičky. Squashový kurt nájdete v Rates Arena.

Rezervácia: 0908 339 990

Minifutbal

Minifutbal je kolektívna loptová hra, ktorá sa riadi pravidlami futbalu, avšak hrá sa na ihrisku rozmerovo menšom ako klasický futbal. Ihrisko na minifutbal vám pripravíme na požiadanie.

Rezervácia: 0915 988 811

Stolný tenis

Najrýchlejší šport pôvodom z Japonska bol vymyslený z dôvodu potreby presunu klasického tenisu do sálového prostredia. Zahrajte si u nás klasickú dvojhru alebo kolotoč z detských čias.

FUN ARENA / skupinová rezervácia / cena na vyžiadanie
kongres@hoteltenis.sk

Volejbal

Volejbal je ďalšou tímovou aktivitou, ktorá je obľúbenou loptovou hrou. Môžete si ju zahrať vo vonkajších alebo vnútorných priestoroch. Volejbalové ihrisko Vám pripravíme na požiadanie.

Rezervácia: 0915 988 811