Masáž mušľami – tvár

Luxusná masáž z Fidži uvoľňuje, regeneruje a vďaka jemnej energii mušlí je veľmi príjemným a estetickým zážitkom. Teplo sálajúce z mušlí ohrieva pokožku, ktorá vďaka tomu lepšie vstrebáva zvlhčujúce prostriedky a špeciálne oleje. Pri masáži sa aplikuje špeciálny olej s obsahom 24 karátového zlata. Kombinácia kakaového masla a luxusných pleťových olejov je cenným zdrojom celej rady vitamínov a minerálov. Extrakt z čokolády prekrvuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Zabraňuje vysúšaniu a navracia pokožke vlhkosť. Aróma čokolády tlmí prejavy stresu. Zlato zabraňuje nechceným stratám kolagénu a ovplyvňuje štruktúru elastínu. Eliminuje vrásky a výrazne omladzuje pleť. Následnou aplikáciou špeciálnej masky sa dosiahne výborný výsledok. Molekuly zlata navyše v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou, obsiahnutými v maske, účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti stárnutiu a voľným radikálom. Okamžite po aplikácii masky je pleť pevnejšia, pružnejšia a dochádza k redukcii jemných vrások.

Čokoládová masáž

Čokoládovú masáž by sme mohli nazvať perlou masáží a skrášľujúcich procedúr. Jej jedinečnosť spočíva vo vyhladení a skrášlení pokožky, pomáha pri problémoch s celulitídou a prispieva na získanie dobrej nálady, odplavenie toxických látok, či uvoľnenie stuhnutých svalov. Vďaka masáži a zábalu telo cez pokožku vstrebáva vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty a následne harmonizuje celé telo.

Masáž pre nastávajúce mamičky

Citlivá relaxačná masáž, ktorá nastávajúcim mamičkách prinesie nielen psychickú pohodu, ale aj okamžité uvoľnenie a úľavu pri bolestiach v krížoch a pri opuchnutí dolných končatín.

Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí medzi najlepšie terapie na celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu. Táto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov. Masáž lávovými kameňmi prináša uvoľnenie, odstraňuje napätie a stres, zlepšuje krvný obeh a metabolizmus, harmonizuje meridiány a čakry.

Reflexná masáž

Reflexná masáž je jedným z druhov reflexnej terapie. Princíp tejto metódy spočíva v pôsobení tlakom na nervové zakončenia na chodidlách, ktoré sú mapou celého tela od pohybového aparátu až po vnútorné orgány. Taktiež je pri masáži možné pôsobiť aj na koncové body energetických dráh, čim je možné zlepšiť funkciu všetkých systémov tela.

Klasická masáž

Každý z nás potrebuje zabudnúť na každodenné problémy a zrelaxovať. Pri klasickej masáži sa zlepšuje prekrvenie, uvoľnenie a energetický tok vo svaloch, šľachách a koži a odstránia sa prípadné bolesti, napätie a iné problémy. Tento typ masáže Vás zbaví každodenného stresu a dodá Vám stratenú energiu.

Bankovanie

Bankovanie je založené na pôsobení podtlaku na podkožné tkanivá, čím v okolí miesta pôsobenia zlepšuje krvný a lymfatický obeh a využitím nervových dráh znižuje bolesť a uvoľňuje svalovú spazmu v mieste blokády stavcov. Na oslabených miestach sa pomocou baniek vytiahne zápal von a organizmus začína opäť bezproblémovo fungovať. Bankovanie dokázateľne posilňuje imunitný systém. Dá sa dobre kombinovať s klasickou masážou.

Masáž s aróma sviečkou

Masáž s aróma sviečkou patrí do odvetvia aromaterapie. Pri masáži s aróma sviečkou prežijete upokojujúcu a zároveň pozitívne pôsobiacu masáž, ktorá Vám pomôže pri stuhnutých svaloch, bolestiach hlavy a dobrom prekrvení organizmu. Táto masáž pozostáva z kombinácie veľmi jemných ťahov pričom dochádza k dokonalému premasírovaniu, ale zároveň aj k prenikaniu zvolenej esencie do organizmu. Zameriava sa na uvoľnenie napätia, pomáha pri nespavosti, úzkosti, je veľmi dobrá pre celkové povzbudenie organizmu.

Medová detoxikačná masáž

Výhodou tejto masáže je spojenie dotykovej terapie, cieleného silného prekrvenia, vynikajúcich účinkov medu a detoxikácie organizmu priamo cez pokožku. Vďaka presne špecifikovaným pohybom rúk sa uvoľňujú staré usadeniny a jedy až z hĺbky telesných tkanív. Je vhodná pri vyčerpaní, napätí a nervových poruchách.

Športová masáž

Športová masáž je špecifický druh klasickej masáže. Masáž uvoľní svaly, vyladí svalové napätie, zlepší krvný obeh a lymfatický obeh, pretiahne spojivové tkanivá kĺbov. Tento typ masáže je prevedený vo vyššom tempe s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov. Vhodná je najmä po nadmernom zaťažení, u netrénovaných pred výkonom, takisto aj pri dostavení sa svalovej horúčky po výkone.

Masáž mušľami – anticelulitídová

Špeciálna anticelulitídová masáž prináša nielen relaxačný ale aj estetický účinok. Masáž sa aplikuje pomocou mušle hrebenatky a prírodného oleja. Počas masírovania nepravidelné hrany a hrboľčeky na mušli, pomáhajú narušovať tukové bunky v tele. Pokožka je červená a prekrvená. Prírodné oleje sa masírovaním vstrebávajú do pokožky, čo jej dodáva pevnejší a pružnejší vzhľad. Masáž podporuje odstraňovanie odumretých buniek, uvoľňovanie toxínov z tela, znižuje stuhnutosť svalov a zlepšuje funkčnosť lymfatického systému. Pravidelným opakovaním tejto špeciálnej masáže, zabezpečíte redukciu celulitídnych buniek.

Rašelinový zábal

Zábal slúži k lokálnej tepelnej terapii ako podporný prostriedok liečby pri reumatických ochoreniach pohybového aparátu, degeneratívnych ochoreniach kĺbov alebo poškodeniach medzistavcových platničiek. Odporúča sa pri nedostatočnom prekrvení a svalových bolestiach, ďalej pri zvýšenej náchylnosti k chorobám a pri pracovnom preťažení.

Parafínový zábal rúk

Parafínový zábal predstavuje procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické vlastnosti. Teplý parafín obohatený o prírodné esencie má hĺbkovo hydratačné účinky, vyživuje a ochraňuje pokožku a pomáha preniknutiu účinných látok do hlbších vrstiev kože. Výsledkom je mladšia, vláčnejšia a pevnejšia pokožka.

Zábal zo včelieho vosku

Výnimočný tepelný zábal zo včelieho vosku, ktorý kombinuje jemné teplo s aromatickou vôňou. Ohrev plátu zo včelieho vosku je ľahký a intenzívny, pritom vosk uvoľňuje svoju typickú arómu – zážitok pre Vaše zmysly. Aplikácia plátu zo včelieho vosku prehlbuje účinok pri bolestiach svalov, reumatických ochoreniach, bolestiach hlavy a migrénach. Pôsobí tiež na reguláciu tepla v tele.

Galéria