×

Jesenná výstava nášho dlhoročného partnera

Komentáre vypnuté na Jesenná výstava nášho dlhoročného partnera

Jesenná výstava nášho dlhoročného partnera

Ako už býva zvykom, na jeseň hostíme nášho dlhoročného partnera, ktorý si aj tento rok pripravil na výstavu zaujímavé novinky zo sveta elektrotechniky. Samotná výstava je orientavaná len na jeden deň, ale prípravy, ktoré jej predchádzajú, trvajú dlhšie. Technici odvedú kus práce, kým sa tenisová hala premení na výstavisko. Tento rok si v Hoteli Tenis mohli organizátori výstavy užiť aj nový plavecký bazén so štyrmi dráhami. K dispozícii pre hostí je aj nové 18 jamkové adventure golf ihrisko, ktoré je taktiež veľmi zábavnou alternatívou na trávenie voľného času.

Tento ročník hostí ale aj vystavovateľov sprevádzal počas celého dňa hlas známeho Mariana Čekovského, ktorý prispel k spríjemneniu programu aj svojím spevom. Z každého kúta rozvoniavali iné špeciality tých najlepších šéfkuchárov nielen zo Slovenska ale aj zo zahraničia. Podnetné chute, nápadité prevedenia a nezameniteľné vône Vás lákali na ochutnávku čerstvo navarených či napečených špecialít.

Večerná párty rozhýbala všetkých hostí a Marian Čekovský aj s kapelou boli zárukou kvalitnej zábavy na celý večer. Hostia si mohli vybrat z pestrých bufetov, ktoré prichystal náš šéfkuchár. Veselá párty v sále Vittoria pokračovala do skorých ranných hodín.

Plné parkovisko prezrádzalo aj tento rok, že niet pochýb, že opäť išlo o vynikajúcu akciu. Tešíme sa aj o rok na podnetné novinky.

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.