×

GLAMOUR SILVESTER 2015

Komentáre vypnuté na GLAMOUR SILVESTER 2015

GLAMOUR SILVESTER 2015

Silvester 2015 v Hoteli Tenis bol opäť tematický. Bol v štýle GLAMOUR a patril znova medzi najprestížnejšie akcie v hoteli. Náročná a vyčerpávajúca príprava stála za tú všetku námahu, pretože výsledný efekt a hlavne slová hostí boli viac než príjemné. Počas príprav, ale hlavne na samotnom večeri spolupracuje tím technikov, kuchárov, čašníkov a manažérov. Každý jeden článok je dôležitý k vytvoreniu perfektného dojmu.
Glamour Silvester 2015 sme otvorili netradične s veľmi prekvapivou informáciou. V ten deň ráno sa rozhodli jedni z našich hostí spečatiť svoj vzťah svadbou. Mali sme preto milú povinnosť oznámiť túto novinku všetkým, po slávnostnom uvítaní a prípitku. Slzy, dojatie či úsmev, to všetko sa snúbilo v tvárach príjemne prekvapenej rodiny a kamarátov. Ani ostatní hoteloví hostia neskrývali nadšenie a radosť. Po záplave emócií prišiel na rad aj prvý novomanželský tanec. Krásny a silný emotívny začiatok výborne naštartoval atmosféru večera. O tú sa postarala aj nádherne vyzdobená a nasvietená sála. Štvorchodové menu bolo skvostom nielen vzhľadovo ale aj chuťovo. Pôvabný ráz počas večere dodávala charizmatická speváčka Janka Olejová. Hlavný program večera bol tajomstvom do poslednej chvíle. Zhostila sa ho majsterka sveta v POLE DANCE Veronika Řehořová, s jej mimoriadne nevšedným vystúpením. Myslím, že slovo vzrušujúce je na toto vystúpenie adekvátne. Veronika sa neváhala podeliť o skúsenosti aj s našimi hosťami a interaktívne ich zapojila. Na silvestrovskom večeri nechýbala tombola a samozrejme veľkolepý polnočný ohňostroj. Po polnoci si hostia doplnili sily polnočnou kapustnicou a zábava do skorých ranných hodín mohla pokračovať. Počas celého slávnostného večera sa o hudbu staral DJ Jager a Ľudová hudba Dominika Václava.
Veľmi si vážime, že z hostí, ktorí sa rozhodnú prísť na silvestrovský pobyt, sa stávajú stáli hostia Hotela Tenis. Tešíme sa preto už teraz na opätovné stretnutia.

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.