×

Veľká noc 2019

Komentáre vypnuté na Veľká noc 2019

Veľká noc 2019

Platnosť ponuky sa skončila

Veľkonočné sviatky ste aj tento rok mnohí strávili opäť v Hoteli Tenis. Radi sme Vás videli a ukázali Vám čerstvé novinky v areáli hotela. Aby ste sa počas pobytu náhodou (pri toľkých možných aktivitách v hoteli) nenudili, spestrili sme Vám program o čosi aktívnejšie. V sobotu sme žienkam dopriali BODYBALANCE cvičenie s VERONIKOU v novej športovej aréne s názvom RATES ARENA. Večera sa podávala nezvyčajne formou bufetu GRILOVANÝCH ŠPECIALÍT pod holým nebom.
V nedeľu sme poniektorých zobudili ŠPORTOVÝM RÁNOM s moderátorom ADAMOM TREPÁŇOM, kde rodiny súťažili už počas Veľkej noci o SILVESTROVSKÝ POBYT. Podmienkou bolo absolvovanie 3 športových disciplín, a to Adventure golfu a ďalších 2 ľubovoľných športov v areáli HOTELA TENIS. K dispozícií ste mali tiež tenis, volejbal, nohejbal, e-biky spoločnosti EBAJK s MIROM PETRÍKOM, fitness, squash, bowling, bedminton, šípky, stolný futbal a stolný tenis. Za absolvované disciplíny a následne získané farebné pečiatky dostal vyžrebovaný výherca pobyt, k čomu šťastnej mladej rodinke ešte raz gratulujeme. Veľkonočný suvenír z pobytu, či cukrovú vatu ponúkala rodina HUBENÁ. Poobedné hravé osvieženie bolo pripravené vo wellness centre pre najmenších, kde EVKA S MAŤOM z PLAVECKEJ AKADÉMIE BERUŠKA pripravili deťom súťaže, hry a pod dozorom plaveckých lektorov si detičky zaplávali zábavnou formou.
Večeru na ľudovú nôtu Vám spríjemnili HUDCI a VERONIKA SPODNIAKOVÁ, ako aj tanečníci z FS PODPOĽANEC. Veľkonočné pondelkové ráno už tradične zahajoval sám majiteľ hotela Jiří Příkazský, tradične oblečený v kroji s korbáčom v ruke. Zážitkov ste počas uplynulého víkendu mali naozaj mnoho, ale veríme, že spomienkami na príjemný pobyt oplývate aj počas nasledovného pracovného týždňa. Tak kedy sa najbližšie vidíme, v lete alebo až na Silvestra?

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.