×

THAJSKÉ MASÁŽE

Komentáre vypnuté na THAJSKÉ MASÁŽE

THAJSKÉ MASÁŽE

Vedeli ste, že thajská masáž je ovplyvnená systémom tradičnej medicíny Indie, Číny a juhovýchodnej Ázie?

Tradičná thajská masáž v sebe skrýva liečebné umenie staré viac ako 2000 rokov. Je vynikajúcou formou telesnej terapie, ktorá sa využíva nielen ako liečebná metóda pri liečení rôznych chorôb organizmu, ale aj ako metóda na znovuzískanie vnútornej a telesnej pohody.

Pri Thajskej masáži sa vyvíja jemný tlak na energetické dráhy, spolu s pomalými a plynulými cvikmi, ktoré sa využívajú aj pri cvičení jógy. Vďaka tomuto jedinečnému typu masáže, ktoré v sebe skrýva strečing, umenie jógy, meditáciu, reflexológiu a akupresúru,  dochádza k obnoveniu toku energie do celého tela.

Ak sa obávate bolesti, nemusíte sa. Pre začiatočníkov je vhodnejšie najskôr začať s klasickými olejovými masážami.

Výhody thajskej masáže: detoxikácia organizmu, posilnenie imunitného systému, zlepšenie krvného obehu, uvoľnenie svalstva, zlepšenie správneho držania tela, u športovcov zlepšenie fyzickej výkonnosti, pomoc pri bolestiach chrbta, upokojenie tela a mysle, zníženie stresového napätia a úzkosti, a ďalšie.

Thajské masáže nie je vhodné aplikovať osobám s vysokým stupňom osteoporózy, s kŕčovými žilami a čerstvými poúrazovými stavmi. Obmedzenie je potrebné dodržať aj u osôb s nachladnutím, pri menštruácií, v tehotenstve, prvý mesiac po pôrode ako aj pri problémoch s vysokým krvným tlakom.

Rezervácie a viac informácií:
Tel.č. 045/5322 373
Mobil: 0915 988 811
Email: info@hoteltenis.sk
www.hoteltenis.sk

Januárová uvádzacia zľava 20%

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.