×

Sústredenie v Hoteli Tenis – MISS REBUY STARS

Komentáre vypnuté na Sústredenie v Hoteli Tenis – MISS REBUY STARS

Sústredenie v Hoteli Tenis – MISS REBUY STARS

Každá krajina, každý kontinent či oblasť ponúka rôzne typy žien a svoj ideál krásy. Taliani vravia, že krásou ženy sú jej vlasy, Francúzi zase kladú dôraz na prejav a prezentáciu. Podľa jednej štúdie až 32% mužov považuje oči za najkrajší kúsok ženského tela. Nie nadarmo sa vraví, že oči sú oknom duše. Ženská krása je dokonca ospevovaná aj v svätej knihe kníh – biblií. Od najstarších čias je inšpiráciou a múzou.

Myšlienka nájsť kráľovnú krásy, siete Rebuy Stars, sa zrodila približne v úvode roka 2016 a jej účel bol jasný. Priniesť krásu priamo širokej verejnosti. Postupne sa formovala reálna podoba celého projektu. Pribúdali adeptky na korunku krásy, črtali sa budúce finalistky, po finálnom výbere nasledovalo líčenie, kozmetické úpravy a fotenie… Hľadanie najkrajšej tváre Rebuy Stars sa začalo.

Hotel Tenis sa stal partnerom projektu a v jeho priestoroch sa konalo aj sústredenie finalistiek. Počas dňa sa dievčatá učili rôzne choreografie na finálový večer, ale prešli aj rozhovormi a predstavovaním. Užili si pobyt vo wellness centre, kde vyskúšali plavecký bazén, relaxačný bazén s vírivkou a saunový svet. Držíme im palce a tešíme sa na finálový večer 2. decembra 2016 v Rebuy Stars vo Zvolene.

Video zo sústredenia Miss Rebuy Stars v Hoteli Tenis

Víťazkou MISS REBUY STARS sa stala Michaela Masárová. Ceny pre víťazky odovzdával aj majiteľ Hotela Tenis – Jiří Příkazský.

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.