×

Recenzie od našich klientov

kongres v hoteli Tenis
Komentáre vypnuté na Recenzie od našich klientov

Recenzie od našich klientov

Dobrý deň, zamestnancom Hotela Tenis vo Zvolene.

Dovoľte mi, aby som sa Vám touto cestou poďakoval v mene Výkonného výboru občianskeho združenia Spoločnosť pre výchovu mimo vyučovania – VYCHOVÁVATELIA a takisto 111 účastníkov predmetnej aktivity za poskytnuté služby spojené s organizáciou 2. ročníka celoslovenskej odbornej konferencie vychovávateľov, konanej dňa 22. mája 2024.

Naše zvláštne poďakovanie patrí kongresovej manažérke pani Juliane Žiakovej za jej profesionálny prístup pri príprave tohto podujatia a takisto počas realizácie.

Takisto sa chceme poďakovať frontoffice manažérke pani Martine Petríkovej za jej starostlivosť a pomoc pri realizácii odbornej konferencie v deň jej konania.

Účastníci konferencie – zo všetkých okresov Slovenskej republiky – si pochvaľovali skvelý servis, ktorý prijali od zamestnancov hotela, čistotu priestorov a chutné jedlo podávané v rámci obeda.

Budeme sa tešiť na ďalšie stretnutie s Vami. Zároveň Vám želáme veľa úspechov vo Vašej ďalšej činnosti.

S pozdravom a poďakovaním

Ing. Michal Zábušek
hospodár a administrátor
OZ VYCHOVÁVATELIA

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme pekne Vám pani Žiaková za prípravu našej akcie a skvelú komunikáciu, taktiež pani Sujovej a Petríkovej, rovnako personálu (predovšetkých Aďke, Jarke a slečne/pani z prvého dňa – žiaľ meno som nezachytila).

Určite sa k Vám radi vrátíme.

Ďakujem

S pozdravom a prianím príjemného dňa

Zuzana Zubeková
Organizácia vzdelávania
Akadémia daňových poradcov s.r.o.

Dobrý deň, pani Žiaková,
rada by som sa Vám poďakovala za spoluprácu pri organizovaní súťaže Innovation Camp. Komunikácia s Vami bola 100% profesionálna, efektívna a podporná, za to Vám naozaj veľmi pekne ďakujem. Ohlasy na Váš hotel a Vaše služby boli vynikajúce. Od voľnočasových aktivít, cez profesionálny a zároveň ľudský prístup personálu a skutočne famóznu kuchyňu sme boli maximalne spokojní. Okrem Vás, chcem poďakovať aj pani Petríkovej, ktorá sa nám osobne venovala a bola okamžite nápomocná. Poďakovanie patrí aj pani vedúcej v jedálni, (žiaľ nespomínam si na meno) za jej ľudský prístup. A tiež ďakujem pani Aďke, ktorá nám zabezpečovala občerstvenie vždy s úsmevom. A nesmiem zabudnúť na personál na recepcii, mali prehľad o svojich hosťoch a vždy príjemný prístup.

Verím, že budeme mať príležitosť znovu spolupracovať.

Pani Žiaková, ešte raz, prajeme Vám všetko dobré v osobnom i profesijnom živote a tešíme sa na ďalšiu vzájomnú spoluprácu.

Za celý tím JA Slovensko Vám prajem príjemný predsviatočný týždeň.

S úctou

Jana Dvorovčíková
programová manažérka pre vzdelávacie programy
Junior Achievement Slovensko

Good Evening,

As our time in Slovakia comes to an end, I just wanted to pass along my thanks for the amazing stay at Hotel Tenis. While I appreciate every minor detail, I wanted to mention a few that stood out to me personally in hope you inform them of their great work.

The front desk/reception has been amazing regardless of who was working. Aside from our many requests and complications, the front desk was always understanding and willing to help. They all represent Hotel Tenis well, and are a credit to your organization.

Additionally, I wanted to recognize the front desk staff at the Rates Arena. Again, absolutely amazing people and always willing to help. They are pleasant and respectful to all visitors (regardless of their native language).

Lastly, I wanted to highlight housekeeping. As many countries and hotels I have travelled to, the housekeeping team at Hotel Tenis was absolutely amazing and always upheld the best quality.

Thank you again to you and your team, and I hope you all stay healthy and safe. I look forward to someday revisiting Hotel Tenis and Zvolen because of your excellent attention to detail and quality standards.

Best regards,

Ryan Powell

Dobrý deň,

samozrejme chceli by sme Vám poďakovať, akcia prebehla úplne v poriadku. Boli sme spokojní vo všetkých smeroch, pani Petríková a pani Kocková sa o nás maximálne starali, rovnako aj ďalší personál/obsluha pri kongresovej sále a veľmi radi sa k Vám v budúcom roku vrátime.

Ďakujem pekne a prajem príjemný víkend

S pozdravom a prianím príjemného dňa

Akadémia daňových poradcov s.r.o.
Zuzana Zubeková
Organizácia vzdelávania

Dobrý deň,

dovoľte mi, aby som sa s poďakovaním pripojila k mojej kolegyni. Boli sme veľmi spokojní s prístupom a ochotou všetkých Vašich kolegov a skvelou kuchyňou. Rovnako ste v hoteli vytvorili príjemnú predvianočnú atmosféru. Rovnako účastníci nášho podujatia si vyžiadali, aby sme v budúcom roku rezervovali termíny znovu u Vás.

Veľká vďaka a krásne sviatky

S pozdravom a prianím pekného dňa

Akadémia daňových poradcov s.r.o.
JUDr. Adriana Horváthová

Tajomník SKDP

Dobrý deň,

absolvoval som vo Vašom hotely pobyt od 15. do 16. novembra 2023 v rámci akcie firmy Datalan, a.s.

Chcel by som pochváliť Váš personál, či už sa jedná o čašníkov a čašníčky, recepčné aj upratovačky. Aj keď niektorí Vaši zamestnanci boli v robote 12 hodín, po celú dobu boli milí a ochotní. Mimoriadne by som chce pochváliť  čašníčku Ľubicu, ktorá mala po obi dva dni na starosti bar u konferenčnej miestnosti Vittoria.

Teší ma fakt, že väčšinu čašníkov a čašníčok som už poznal z minulého roka, čo ukazuje na dobrú prácu manažmentu hotela a dobrú stabilitu pracovného kolektívu. V slovenskom prostredí je ochota a príjemné vystupovanie Vášho personálu silno nadštandardné.

Želám Vám veľa úspechov

Vladimír Vrzák
Datalan, a.s.

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za organizáciu seminára. Všetko bolo perfektné. Priestory, jedlo, izby a chcela by som veľmi pochváliť celý personál hotela, ktorý je naozaj veľmi milý a ochotný.

Ďakujeme krásne

Majkovičová Lucia
SOLARNY DOM s.r.o.

Dovoľte mi v mene konateľov a kolegov z našej spoločnosti úprimne poďakovať za príjemne strávené chvíle v Hoteli Tenis – za aktívny, športovo a veru i relaxačne ladený oddych v prekrásnom areáli, ktorý na viacerých miestach a zákutiach ponúka široké spektrum možností, ako stráviť voľný čas.

GEOKOD, s.r.o.

S prianím pekného dňa
PhDr. Alena Krištofíková

Videli a priamo sme vo Vašom hoteli zažili, aký je výsledok, keď sa pracovný kolektív orientuje na uspokojenie potrieb a predstáv svojich klientov a ako nadstavbu k tomuto prístupu úplne prirodzene a samozrejme ponúka ochotu, ústretovosť, pochopenie, záujem, flexibilitu, príjemné ladenie a úsmev. Videli a zažívali sme to počas celého nášho pobytu a táto skutočnosť umocňovala zážitok z krásneho prostredia, širokého spektra ponúkaných športových a relaxačných aktivít, či výborného jedla.

Pani Žiaková nás s ochotou, záujmom a odporúčaniami sprevádzala v procese príprav a  pani Halušková s mnohopočetným kolektívom, viac či menej viditeľných kolegov, boli vždy nablízku, keď sme niečo potrebovali, ba priam ponúkali a riešili to, na čo sme si práve pomysleli. Všetkým Vám patrí naše úprimné: vďaka!

Dobrý deň pani Žiaková, v mene Špeciálnych olympiád Slovensko sa chcem so srdca poďakovať za široko-ďaleko najústretovejší a naj inkluzívnejší hotel, ktorý sa už druhý rok srdečne staral o našich športovcov s kombinovaným zdravotným znevýhodnením. Vždy ochotní, prívetiví a usmievaví personál nám na profesionálnej úrovni zabezpečil všetko pre pohodlie našich športovcov. Strava ako aj služby boli na vynikajúcej úrovni. Manažment hotela bol maximálne flexibilný a vždy promptne a efektívne pristupoval k novo vzniknutej situácii. Už teraz sa tešíme na návštevu o rok. Vďaka podmienkam a bezbariérovosti  vrelo odporúčam Hotel TENIS aj rodinám detí zo zdravotným znevýhodnením.

S pozdravom
Veronika Sedláčková
Projektová manažérka
Špeciálne olympiády Slovensko

Alžbeta, dáma usmievavá
Zdravím so sympatiou a úctou Vás a ľudí, ktorých má HOTEL TENIS …viac→

Mgr. Andrej Turčan, režisér
pedagóg tvorivej dramatiky

V mene celej partie zo Záhoria by som sa chcel poďakovať za super pobyt a super služby ktoré sme u vás využívali v termíne od 27 – 30.8.2020. Zvlášť poďakovanie patrí pani vedúcej recepcie, ktorá nám celý pobyt navrhla a do bodky naplnila – miesto pobytu cez Veľkú noc ktorý nám Korona zrušila – taktiež p. riaditeľovi ktorý ako po minulé roky nás srdečne privítal. Ešte raz srdečne ďakujeme a váš hotel všetkým známym doporučíme no my sa určite ešte vrátime!!!

Jaroslav Rehák

Zážitok úžasný. Manažérka recepcie ma sprevádzala celým areálom. Účelnosť a estetická krása, čistota, pôsobivosť prostredí interiérových aj exteriérových. Od prvého pohľadu na Hotel Tenis po všetky ďalšie pohľady. Areál pripravený pre hostí dospelých i detských. Vľúdny, ústretový, nápaditý. Skvele architektonicky členený. A prívetiví Vaši ľudia, najmä na recepcii. Ďakujem. Obdivujem. Gratulujem.

Mgr. Andrej Turčan

Na pobyte sa nám veľmi páčilo. Bolo super. Veľmi oceňujem vysoko profesionálny, ústretový, ochotný prístup Vašej – vždy usmiatej  vedúcej recepcie. I vďaka nej bol náš pobyt ok. Váš hotel sme si vybrali na základe odporúčania mojej sestry, ktorá bola u Vás už 2x a opäť sa k Vám chystá. A veru nebanujeme. Váš hotel sa nám veľmi páčil, úžasné prostredie, čistota, možnosť rôznych aktivít, krásne bazény, wellness… Všetko bolo super. Všade krásne čisto. Vysoko oceňujeme aj perfektnú stravu, minigolf , fitness arénu, prostredie pred hotelom – úžasné. Máte v nás spokojného klienta, ktorý bude ďalej šíriť dobré meno Vášho hotela a určite ho budem odporúčať všetkým mojim známym. Na záver, ešte raz veľmi pekne ďakujem, želám veľa spokojných návštevníkov a nech sa Vám darí. Určite si to Váš hotel zaslúži.

Gabriela Jančoková

Chceli by sme sa Vám a vedeniu hotela touto cestou poďakovať za ústretovosť, ochotu personálu a dobrú organizáciu. Nielen my usporiadatelia, ale aj naši hostia sa cítili v priestoroch hotela, kongresovej, relaxačnej a záhradnej časti príjemne.
Ministerstvo spravodlivosti SR

Ďakujem veľmi pekne za akciu SCHNEIDER – boli sme spokojní so všetkým – športové aktivity, wellness, strava. Ďakujeme a tešíme sa zas niekedy nabudúce 🙂. Bolo to fakt super, kolegovia boli veľmi spokojní.
Schneider

Chcem sa Vám aj Vašim kolegom veľmi pekne poďakovať – všetci boli veľmi milí a ochotní, cítili sme sa u Vás naozaj veľmi dobre. Aj ubytovanie a jedlo boli skvelé. Prajem pekný deň.
Servier Slovensko

Dobrý deň, v mene spoločnosti Coopervision by som sa Vám a celému personálu Hotela Tenis chcel poďakovať za spoluprácu pri konaní vzdelávacieho seminára CV Akadémie a zároveň touto cestou vyjadriť aj našu spokojnosť so službami, ktoré nám boli poskytnuté prostredníctvom Hotela Tenis vo Zvolene. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Coopervision

Dobre ráno, v prvom rade sa chcem poďakovať celému personálu za fantasticky pripravenú akciu – nádherná výzdoba, delikátnej jedlo, skvelý prístup personálu … Ďakujem krásne a prajem úspešne príjemne dni!
Oriflame ples 2019

Boli sme mimoriadne spokojni vsetci, nakoniec ako vzdy, od prednasajucich az po ucastnikov. Velka vdaka a chvala vsetkym zamestnancom  hotela. Vyborne jedlo, pruzni manazeri ,vedenie ustretove.  Naozaj na jednotku. Este raz velka vdaka.
Ortodontický kongres 2019

Ďakujeme za výbornú spoluprácu, boli sme veľmi spokojní, okrem iného aj strava bola úplne skvelá. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.
Komisia J. Williama Fulbrighta / Fulbright

Dobry den prajem. Este raz sa Vam chcem podakovat za poskytnutie perfektnych sluzieb. Strela som sa len s pozitivnou odozvou u kolegov 😊
XCARGO

Dobrý deň pani Žiaková, ešte raz ďakujem Vám za pomoc a za skvelú podporu a prístup personálu Vášho hotela.
Tiens Slovakia

Dobrý deň pani Žiaková, ďakujeme za výbornú spoluprácu a promptné reagovanie / vyriešenie problémových situácií, ktoré vznikli na našej strane (chýbajúce pódium, príprava výčapných zariadení). Tiež by som rád pochválil profesionálny prístup vašich zamestnancov (catering, servisný tím), je radosť s vami spolupracovať. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Slovenská pošta

Čo sa týka našej akcie, s veľkou radosťou Vám môžem povedať, že prebehla v najlepšom poriadku. Príjemný pocit sme mali aj s pracovníkov recepcie, hneď po príchode do Vášho hotela. Počas akcie bola veľmi nápomocná a flexibilná hlavne pani Vatalová, ktorá skutočne splnila a vyriešila hneď všetko čo sme potrebovali, ale aj pracovníci reštaurácie a kaviarne. Jedlo bolo taktiež veľmi chutné a nielen my, ale aj naši účastníci konferencie odchádzali veľmi spokojní. Ďakujeme veľmi pekne, a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.
News and Media Holding

Vážený partner turnaja Play 4 charity 2018, v nadväznosti na charitatívny mediálny tenisový turnaj  PLAY4CHARITY, ktorý sa uskutočnil v piatok 24. augusta v Hoteli Tenis vo Zvolene, dovoľte mi prosím ešte raz poďakovať sa Vám z celého srdca za spoluprácu a Váš príspevok. Druhý ročník tohto podujatia sa uskutočnil v Hoteli Tenis vo Zvolene, kde sa opäť stretli známe osobnosti s cieľom pomôcť tým, ktorí nemali rovnaké šťastie ako my. Turnaj sa niesol v duchu upraveného motta _„Nie je dôležité vyhrať, ale pomôcť“_ a výťažok z podujatia 1639 EUR poputoval neziskovej organizácii Plamienok, ktorému ste touto spoluprácou pomohli aj vy. Dovoľujem si ešte pripojiť poďakovanie MUDr. Márie Jasenkovej, riaditeľky n.o. Plamienok, ktorý zmierňuje utrpenie dožívajúcich detí a ich rodičov: „Chcela by som všetkým, ktorí na turnaji hrali, ale aj tým, ktorí pomáhali s organizáciou zo srdca poďakovať. Za podporu, povzbudenie, dôveru a za peniažky. Použijeme ich na náklady spojené s návštevami chorých detí doma – phm, telefóny, prístroje a lieky. Veľká vďaka všetkým.“ Verím, že naša ďalšia spolupráca bude rovnako úspešná. Ešte raz mi dovoľte poďakovať sa za Vaše veľké srdce a zaželať Vám množstvo úspechov v osobnom aj pracovnom živote. Verím, že zostaneme aj naďalej v kontakte.
PLAY4CHARITY

Dobry den p. Ziakova, dakujem za zaslanie podkladov. A ako druhe dakujem velmi pekne za vybavenie vsetkeho, co sme potrebovali. Kolegyna mi hovorila, ze sa tam zrazu „zobudili“ ludia, ze su vegetariani a ine stravovacie navyky/zlozvyky. Takze si velmi cenim, ze ste vsetko vybavili a workshop dobre dopadol.
Kolegyna spominala, ze jedlo bolo vynikajuce a dokonca aj kolega, co vacsinou ma nejake pripomienky k jedlu, tentokrat nemal ziadnu. :o) Takze este raz jedno velke DAKUJEM z mojej strany. Je naozaj radost s Vami spolupracovat. Pekny den a krasne sviatky Vam zelam.
PORSCHE Slovakia

Ďakujeme za výbornú spoluprácu a promptné reagovanie / vyriešenie problémových situácií, ktoré vznikli na našej strane (chýbajúce pódium, príprava výčapných zariadení). Tiež by som rád pochválil profesionálny prístup vašich zamestnancov (catering, servisný tím), je radosť s vami spolupracovať. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Slovenská pošta

Dobrý deň. Ďakujem ešte raz za bezchybné a plynulé zabezpečenie našich požiadaviek a vysoko profesionálny prístup vašich zamestnancov.
Železničná spoločnosť Cargo Slovakia

Co sa tyka samotneho pobytu, tak sme boli velmi spokojni. Rozpravala som sa aj s Vasou kolegynou, ktora nam pocas pobytu tiez bola velmi napomocna. Myslim si, ze aj na strane nasich partnerov bola velka spokojnost nielen, co sa ubytovania tyka, ale aj stravovania a konferencie samotnej (priestor, coffee-break a pod). Ale viete ako to je s ludmi – vsetkym nikdy nevyhoviete, takze sa samozrejme nasli aj mensie negativne ohlasy na nasu ochutnavku vina. Ale zase – pan bol velmi prijemny, a spokojnost bola, ta negativna reakcia sa tykala skor nas – ze sme taky program vybrali… Ale vsetkym sa clovek nikdy nezavdaci… :o) Takze suma sumarum – velka spokojnost a radi si u vas tento workshop zopakujeme aj v buducich rokoch, ak sa bude konat. Tymto by som chcela vsetkym velmi pekne podakovat, cely hotel ma velmi prijemny personal. Z mojej skusenosti – slecny na recepcii, slecna, ktora nam pomahala a s ktorou sme akciu doladovali a pani (taka blondinka) v restauracii ktora nosila jedlo mne a kolegovi (neboli sme priamo na ochutnavke, ale v zimnej zahrade) – vsetky boli neuveritelne mile a ochotne a odo mna im patri jedno velke DAKUJEM. A ospravedlnujem sa im, ze si nepamatam mena… :o(  A som si ista, ze aj ostatni koelgovia mali obdobne pozitivne skusenosti s ostatnym personalom. Takze este raz a vsetkym (vratane Vas samozrejme) – DAKUJEME. :o)
Porsche Slovakia

Dobrý deň, v prvom rade by som Vám chcela poďakovať, všetko bolo v poriadku, personál bol veľmi príjemný, účastníci workshopu si chválili, hotel aj wellness sa im páčil, takže ďakujeme veľmi pekne.
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky

Čo sa týka pobytu našej delegácie v hoteli, môžem Vás ubezpečiť, že všetci boli maximálne spokojní a to po všetkých stránkach – od štandardu izieb až po stravovanie. Dovoľte aj mne, ako kontaktnej osobe a človeku, ktorý zabezpečoval styk s Vami a Vašimi zamestnancami, vyjadriť poďakovanie za skvelý servis a ústretovosť počas celého pobytu. A, dovoľte, aby som aj Vám poďakovať za čas a ochotu, ktorú ste venovali mne aj zabezpečeniu „akcie.“ Ostávam s úctou a pozdravom a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.
Ministerstvo obrany SR – Generálny štáb OS SR Bratislava

Príjemný dobrý deň, chcem sa Vám v mene nasej spoločnosti poďakovať za skvelú akciu, ktorú ste pre nás pripravili, je to radosť pracovať s profesionálmi, ktorí navyše majú svoju prácu radi 🙂 Ese raz – Ďakujem, bolo mi cťou a potešením.
Continental Corporation

Chcela by som sa Vám poďakovať aj za všetkých mojich kolegov, ktorí sme mali možnosť absolvovať príjemný krátky pobyt vo Vašom hoteli, milý personál hotela a skvelý wellness.
Volvo Group Slovakia

Príjemný dobrý deň,  chceme sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za možnosť uskutočniť naše Hodnotiace stretnutie vo Vašom zariadení. Oceňujeme Váš prístup i prístup pani manažérky, ktorá sa o nás celý čas starostlivo starala. Boli sme u Vás veľmi spokojní. Ďakujeme veľmi pekne Vám, Vašej manažérke i celému Vášmu personálnemu tímu.
Nadácia pre deti Slovenska

Dobrý deň, rada by som Vám poďakovala za absolútne profesionálnu organizáciu z Vašej strany. Boli sme mimoriadne spokojní so službami vášho hotela, s prostredím, stravou ale najmä príjemným a profesionálnym personálom. Verím, že si podobnú akciu u vás ešte zopakujeme. Ďakujem a želám veľa rovnako spokojných zákazníkov.
Porsche Slovakia

Ďakujeme Vám za spoluprácu. Účastníci boli veľmi spokojní s prostredím a službami. U vás sa už cítime ako doma 🙂 Prosím tlmočte naše poďakovanie Vášmu manažmentu a personálu. Želáme veľa úspechov.
Nadácia pre deti Slovenska

Dobrý deň, dovoľte mi, aby som sa v mene celého kolektívu pracovníkov, ktorý organizovali vo Vašom zariadení školenie poďakoval za profesionálny prístup. Služby, ktoré ste nám poskytli (ubytovanie, stravovanie, kongres miestnosť) boli na vysokej úrovni. Vaši kolegovia promptne reagovali na každú našu požiadavku. Verím, že v budúcnosti opäť využijeme Vaše služby pri podobných akciách. Taktiež ďakujem aj Vašej kolegynke, ktorá taktiež promptne a profesionálne reagovala na naše podnety.
Beko Slovakia

Dobrý deň, chcem poďakovať za celú komunikáciu a spoluprácu aj Vám aj Vašej kolegyni. Váš proklientský prístup je na vysokej úrovni.  Všetko bolo v poriadku, jedlo a občerstvenie vynikajúce, aj od kolegov mám výborné spätné väzby.
Anatex

Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať za opäť veľmi príjemný pobyt a profesionálnu starostlivosť vašich zamestnancov o nás. V piatok bol pre nich určite veľmi zaťažkávajúci, ale obedný nápor zvládli excelentne. Ešte raz veľká vďaka za Váš prístup a profesionalitu celého personálu. Mame skúsenosti po Slovensku s rovnakou kategóriou hotelov, a žial vždy porovnávame služby s Vašimi. Musím uznať, že je málo hotelov s tak skvelými a profesionálnymi službami ako Vaš. Máte nastavenú vysokú latku a my sme už Vami rozmaznaní 🙂  Želám veľa spokojných zákazníkov. Radi sa k Vám opäť vrátime. Príjemný zvyšok dňa.
Nadácia pre deti Slovenska

Dobrý deň, chcem vyslovit podakovanie za skvelu organizaciu celej akcie. Hostia boli velmi spokojni, nebola jedina pripomienka a som si ista, ze sa k Vam opat budu vracat. Prajem pekny vikend a pozdravujem tiez recepciu.
Continental Corporation

Konštatovanie účastníkov, tých, ktorí boli aj na Bali je, že sme dosiahli v pohode úroveň svetového podujatia aj odborne aj orgnizačne. Máte skvelý personál, boli skutočne ochotní a veľmi milí. Naozaj to bolo veľmi profesionálne z Vašej strany a bola pohoda.
Slovenská lekárska spoločnosť

Dobrý deň, rada by som v mene našej spoločnosti poďakovala a vyjadrila spokojnosť s priebehom nášho školenia v Hoteli Tenis – staff hotela, s ktorým sme komunikovali bol profesionálny a veľmi ústretový, žiadne organizačné nedorozumenia, strava výborná. Veríme, že naša vzájomná spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.
Allianz

Dobrý deň, rada by som v mene našej spoločnosti poďakovala a vyjadrila spokojnosť s priebehom nášho školenia v Hoteli Tenis – staff hotela, s ktorým sme komunikovali bol profesionálny a veľmi ústretový, žiadne organizačné nedorozumenia, strava výborná.  Veríme, že naša vzájomná spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.
Sberbank

Dobrý deň. V prvom rade by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať za organizáciu nášho pobytu vo vašom hoteli. Cítili sme sa výborne. Čo sa týka masáží, bol z toho na začiatku trochu zmätok, ale nakoniec si myslím, že všetko dobre dopadlo, aj pre tých, ktorí masáž absolvovali aj pre tých, ktorým sa už „neušla“ – boli so svojimi rodinami a to bolo zmyslom nášho výletu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko. Prajeme Vám šťastné, veselé a hlavne pohodové Vianoce a do nového roka veľa spokojných hostí.
Arysta

Dobrý deň, ďakujeme za výborne pripravené priestory a občerstvenie, osobitne účastníci chválili štrúdľu 🙂 Všetko bolo veľmi profesionálne, ľudia, ktorí sa o nás starali boli príjemní, ústretoví a usmievaví. Naozaj sa nám u vás páčilo, a dúfam, že aj našim účastníkom. Ďakujeme ešte raz!
Združenie Slatinka

Áno, bolo nám u vás výborne, so službami sme boli veľmi spokojní a toto som odkomunikoval aj vašim kolegyniam ktoré sa o nas starali. Vo všetkom ste nám vyšli v ústrety. Dakujem za vybornu organizáciu, vás hotel som už aj ústne odporučil či už súkromne alebo vo firme
Gebrüder Weiss

 

Dobry den, kolegom sa hotel pacil, velmi spokojni boli hlavne so stravou, obed bol vynikajuci.
Baxalta

Dobry den, chcem sa velmi pekne podakovat za vysoko profesionalne zabezpecenie z Vasej strany. Myslim tym uplne vsetko.
Oriflame

Srdečne Vás pozdravujem, ďakujem Vám za ochotu, podporu a výborné zvládnutú organizáciu pri našom seminári vo vašom hoteli. Teším sa na budúcu spoluprácu.
Svet zdravia

Dobrý deň, v prvom rade by som Vám chcela poďakovať za perfektné zorganizovanie našej akcie. Zákazníci boli spokojní, pochválili hlavne skvelú kuchyňu a ochotu personálu. Ďakujem a prajem všetko dobré.
Cora Geo

Informovala som sa u kolegu ako prebehlo školenie, všetci boli s ponukou vašich služieb spokojní. Ďakujem a príjemný víkend prajem.
Koratex

Dobry den, este raz sa Vam chcem podakovat v mene vsetkych kolegov, kedze sa nam u Vas vcera pacilo a verim, ze sa v buducnosti opat uvidime…
Slovalco

Dobrý deň. Ešte raz chcem veľmi pekne poďakovať za hladký priebeh a kvalitné služby v Hoteli Tenis, opäť ste nesklamali a ste proste  SUPER !!! Pozdravujem všetkých, ktorí sa o to pričinili a obskakovali nás.
J&R Inspire

Dobrý deň, akcia prebehla hladko, bez problémov za maximálnej ochoty a ústretovosti vašich spoluzamestnancov a maximálnej našej spokojnosti. Týmto im prosím tlmočte naše veľké ĎAKUJEM.
Železničná spoločnosť Cargo Slovakia

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za profesionálny prístup všetkých Vašich zamestnancov. Bolo mi potešením a v budúcnosti naďalej plánujem využívať vaše služby.
Medin Slovensko

Dobry den, aj v mene ostatných kolegov sa chcem poďakovať za služby poskytnuté zo strany Vášho hotela. Krásne prostredie, ubytovanie, milá obsluha a rýchla komunikácia.
Lunys

Dobrý deň, akciu hodnotíme veľmi pozitívne. Chcem sa Vám poďakovať za príkladnú starostlivosť a ochotu celého personálu. Som presvedčená o tom že akcie vo vašom zariadení budeme opakovať.
Oseva Slovakia

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne, zo strany kolegov maximálna spokojnosť s Vaším zariadením, verím, že ešte sa ku Vám vrátime.
SHP Harmanec

Dobry den, inak, aby som nezabudol –chcel by som pochvalit cely vas kolektiv za profesionalnu pracu. Veronika sa o nas 100% starala -klobuk dole, kedze je u vas len kratku chvilu.  Samozrejme bolo citit, ze s hotelom vasi zamestnanci ziju…Este raz vdaka a vidime sa v lete.
DHL Parcel Slovensko

Dobrý deň, akciu hodnotíme výborne – máte krásny hotel, milý personál, chutné jedlo, všetko tip-top. Aj konatelia sa vyjadrili, že by sme sa tam mohli stretávať pravidelne.
Respect

Dobrý deň, ešte raz ďakujem za technické zabezpečenie celej akcie. Všetko dopadlo výborne, strava bola perfektná, každý si pochvaľoval. Sme spokojní! Ďakujem a prajem pekný deň.
Stredoslovenská energetika

Zdravím Vás, Ešte raz veľmi pekne ďakujem:

  1. Vám za parádnu organizáciu
  2. Vašim ľuďom za servis a príjemné vystupovanie
  3. DJ bol tiež superský J

Všetko bolo fantastické a na 100% sa vidíme na nejakej akcii v krátkom čas.
Den Braven SK

Dobrý deň. Ešte raz mi dovoľte sa touto cestou poďakovať Vám osobne za absolútne profesionálny prístup i všetkým ostatným pracovníkom Vášho hotela, ktorí sa o nás starali a všetko pre nás perfektne a operatívne zabezpečili. Našim hosťom sa veľmi páčilo u Vás, priestory Vášho hotela (ale i pred ním), náležite dotvorili slávnostnú atmosféru nášho podujatia. Tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu! Ďakujem a želám krásny deň.
Tiens

Dobry den, dakujem pekne za dobru organizaciu a vynikajuce sluzby – ostatne ako vzdy, boli sme spokojni.
Eaton Electric

Dobrý deň, chcem sa poďakovať za príjemné prostredie, ktoré ste nám pripravili počas nášho pobytu. Všetci boli veľmi spokojní s ubytovaním, ale hlavne nevedeli vynachváliť umenie vašich kuchárov. Veľmi im chutilo. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Banskobystrická regionálna komora SOPK

Dobry den, chcela by som sa podakovat vsetkym zamestnancom hotela TENIS za skvele sluzby a zabezpecenie naseho podujatia. Specialne prosim odovzdajte nase podakovanie kongresovej manažérke, ako aj vsetkym milym recepcnym za ochotu a pomoc. Po cely cas nam vychadzali v ustrety a aj vdaka tomu bol trening uspesny.
Tiens

Uz viac ako 5 rokov organizujeme v hoteli Tenis so zn. Volkswagen skolenia. Vdaka profesionalnemu pristupu celeho personalu sa vzdy radi vraciame spat. Cistota, ludia a sluzby su na najvyssej urovni a mozu byt inym hotelom nielen po Slovensku inspiraciou.
Porsche Slovakia

Opäť raz som mal pocit, že som strávil 5 dní v obre uvedenom hoteli, ktorý je čistý, má príjemný personál a vynikajúcu kuchyňu. Keď som videl rovnaké nadšenie našich českých kolegov, bol som pyšný.
Posrsche Slovakia / Audi Division

Dobry den prajem, s vasimi sluzbami a prijemnym prostredim hotela sme boli velmi spokojni a dakujeme Vam za Vas cas a prijemnu spolupracu.
Ceelabs

Boli sme velmi spokojni. Nemozem sa na nic stazovat. Dakujem Vam v mene vsetkych mojich kolegov.
DHL Parcel Slovensko

So vsetkym sme boli spokojní. Tesime sa na dalsiu akciu u vas.
Bona ČR

So vsetkym sme boli spokojní. Tesime sa na dalsiu akciu u vas.
Geberit Slovensko

Dobry den, v prvom rade mi dovolte podakovat sa za celu organizaciu. Spätne väzby mame uuuzasne a este lepsieJ Na konci podujatia sme hosti vyzvali k vyplneniu dotaznika, kde nam okrem oficialneho programu hodnotili aj sluzby Vasho hotela, kedze ludia su velmi vsimavi a zalezi nam na ich spokojnosti. A vysledok bol naozaj superJ Hostia vysoko ocenovali celkovy dojem hotela a stravu zaradili ako najlepsiu, ktoru sme im doteraz zabezpecili. Mozno dvaja/traja ludia upozornili, ze cez obed mali malo prilohy, co sa vsak vykompenzovalo velkym mnozstvom masaJ a nasi prezentujuci sa trochu pasovali s mikrofonmi, ktore boli velmi citlive a bolo potrebne ich mat uplne pri ustach. Pani Ziakova, toto Vam vsak pisem iba kvoli dolezitej spätnej väzbe (kedze s Vami planujeme spolupracovat aj v buducnostiJ), aby ste vedeli, ze aj napriek zanedbatelnym malickostiam ste boli hodnoteni ako jeden z najlepsich hotelov, v ktorych sme uskutocnovali podujatia. Este raz velka vdaka a tesim sa na moznost spolupracovat s Vami co najskor.
ČSOB – KBC Asset Management NV

Dobry den. Este raz dakujeme vam aj celemu personalu za prijemny a profesionalny pristup. Boli sme velmi spokojni a radi vase sluzby vyuzijeme znovu.
LiberaTerra

Dobrý deň, ďakujeme za veľmi pekne pripravenú akciu. Cítili sme sa výborne. Určite sa k Vám čoskoro vrátime.
BBraun Medical

Ďakujem ešte by som Vám chcela poďakovať za organizáciu našej akcie a veľmi pochváliť stravu (coffe breaky aj obedové menu)
Servier Slovensko

Dobry den, rada by som sa este raz podakovala za perfektnu spolupracu na akcii pre spolocnost Cisco. Specialne podakovanie patri celemu personalu hotela – naozaj velmi prijemne sa s vami spolupracuje!
E-motion

Týmto vyslovujem poďakovanie za ústretový prístup manažmentu a hotelového personálu pri organizovaní konferencie s medzinárodnou účasťou. Vašou precíznou organizáciou, dokonalou prípravou priebehu rokovaní a vynikajúcimi gastronomickými službami ste prispeli k dôstojnej reprezentácii SR u zahraničných partnerov.
Ministerstvo obrany SR – NMCC

 

 

 

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.