×

KONGRES, VÝSTAVA A VIP PARTY

Komentáre vypnuté na KONGRES, VÝSTAVA A VIP PARTY

KONGRES, VÝSTAVA A VIP PARTY

Október sa v Hoteli Tenis tradične nesie v duchu výstav. Všetky výstavy sú zavŕšené obrovskou výstavou elektrospotrebičov a záhradnej techniky, na ktorú hotel hostí  cca. 700 osôb.

Pre hotel je to výzva. Menšie kongresové miestnosti sa premenia na rokovacie sály. Vo foyer pri recepcii sa koná ochutnávka kávy či expozícia partnerov nášho zákazníka.

Veľká tenisová hala sa zmenila na výstavný priestor, kde boli vystavené rôzne elektrospotrebiče. Zákazník dokonca rozšíril výstavnícku kapacitu haly aj o stan, ktorý bol s halou prepojený. K výstave bol využitý aj priestor squashovej haly a priestor barovej časti reštaurácie. Ako výstavný priestor bola využitá aj vonkajšia terasa pred reštauráciou.

Gastro služby využil zákazník naplno. Na bufetoch si pochutnávalo cca.700 osôb. Výstava bola zavŕšená slávnostnou VIP party, ktorá sa konala v najväčšej kongresovej sále Vittoria. Slávnostnej VIP party sa zúčastnilo 230 osôb, ktoré sedeli za okrúhlymi stolmi s bordovým nastieraním.  Počas VIP večere bola zabezpečená aj ochutnávka vín.

Ešte na záver by sme chceli uviesť zopár rekordných čísiel. Počas konania akcie bola obsadená celá ubytovacia kapacita (73 izieb), gastro služby využilo cca. 700 osôb, slávnostného VIP večera sa zúčastnilo cca. 230 osôb a pred hotelom parkovalo cca. 400 osobných automobilov.

Ďakujeme zákazníkovi, že nám umožnil podieľať sa na takejto akcii a veríme, že aj budúci rok Hotel Tenis ožije výstavami.

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.