×

KONGRES, MODERAČNÁ TABUĽA

Komentáre vypnuté na KONGRES, MODERAČNÁ TABUĽA

KONGRES, MODERAČNÁ TABUĽA

Počas minulého týždňa sa konalo v Hoteli Tenis zaujímavé interaktívne školenie nášho stáleho klienta. V priestrannej a slnečnej sále GLORIA, z ktorej je výhľad na vonkajší areál HOTELA TENIS, sa odohrávalo školenie s moderačnými tabuľami pre 12 osôb.

Od pondelka až do piatka náš stály klient využíval služby hotela. Účastníci školenia mali možnosť bezplatne využiť wellness služby v TenSpa, parkovanie ako aj voľný prístup na internet. Počas školenia im gastro tím prichystal chutné občerstvenie v podobe výdatného coffeebreak-u. Každý deň mal klient k dispozícii kongres manažéra, ktorý sa postaral o to, aby bolo všetko v najlepšom poriadku. Obedy prebiehali v štýlovej reštaurácii formou výberu z dvoch menu a večera bola podávaná formou vlastného výberu  –  á la carte. Klient využil novo – zakúpené MODERAČNÉ TABULE, s ktorými je jednoduchá manipulácia, ponúkajú flexibilné riešenie prezentácie ako aj interaktívny prístup. Veríme, že si výhody moderačnej tabule osvojíte aj Vy a bude súčasťou i Vášho školenia. K štyrom tabuliam máte k dispozícii kufrík s pomôckami na kreovanie dynamickej prezentácie. Čo všetko je možné na moderačných tabuliach použiť si viete prezrieť na dokumentačných fotografiách z akcie klienta. Zaujímavosťou celotýždňového školenia je, že sa viedlo v anglickom a nemeckom jazyku. Klient si dal veľmi záležať na úprave školiacej miestnosti ako aj použitých pomôckach.

Po namáhavom týždni školenia sme radi, že spoločnosť nášho klienta využije služby HOTELA TENIS ešte v priebehu tohto roka.

Tešíme sa na spoluprácu…

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.