×

KONGRES, AJ TAKTO SA TO DÁ

Komentáre vypnuté na KONGRES, AJ TAKTO SA TO DÁ

KONGRES, AJ TAKTO SA TO DÁ

Hotel Tenis****  je svojím špičkovým vybavením a moderným zariadením to správne miesto pre Váš biznis s obchodnými partnermi a tiež pre relax pre Vás a Vaše rodiny počas prázdninových dní. Hotel je jedinečný svojou polohou na hlavnom ťahu Bratislava – Zvolen – Košice. Na tomto mieste sa snúbi kombinácia biznisu, športu a relaxu v krásnom prostredí Sredného Slovenska. Úspešný priebeh Vašich kongresov Vám zabezpečí náš profesionálny tím pracovníkov.

Hotel Vám ponúka riešenie priestoru v oblasti organizovania seminárov, školení, kongresov, výstav, teambuildingu a ostatných podujatí od 20 do 440 osôb.

Pohodlie a komfort zabezpečia štyri moderné klimatizované priestory, bezbarierové prístupy, špičkové technické vybavenie a pripojenie na internet. Kongresovú kapacitu vhodne dopĺňa krytá tenisová hala, ktorá sa okrem športových aktivít, využíva aj na výstavnícku činnosť. Výhodou je privátne parkovisko, ktorého kapacita je 200 parkovacích miest. Na Vaše akcie Vám zabezpečíme coffee break, catering regionálnej alebo svetovej kuchyne a sprievodný program podľa Vašich požiadaviek.

Naša najväčšia kongresová sála (352m2) s kapacitou 440 miest Vás uchváti najmä možnosťou variability jej priestoru. Vittoria sa dá, podľa požiadaviek klienta, uspôsobiť na dva plne funkčné kongresové priestory, ktoré oddeľuje akustická stena. Kongresová sála Vittoria má iba umelé osvetlenie. Každá zo sál (VITTORIA 1, 2) má kapacitu najviac 175 osôb pri divadelnom a 120 osôb pri školskom sedení.
Spojením sál získate jedinečný priestor a prežijete tak skutočný zážitok zo školenia, kongresu, výstavy prípadne vydareného firemného večierka stráveného v spoločnosti Vašich kolegov. Celkový dojem umocní nápaditá a moderná gastronómia a sprievodný program. Výhodou je usadenie 90 až 180 osôb pri banketovom sedení a možnosť coffee breaku vo foyer. Do kongresovej sály Vittoria je možný priamy prístup aj osobným automobilom za účelom jeho prezentácie. Jedinečnosť kongresovej sály podčiarkuje vlastné foyer a kongresový bar, ktorý poskytuje vynikajúce zázemie pre biznis rokovanie aj počas kongresových prestávok.

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.