×

INFOCESTA

Komentáre vypnuté na INFOCESTA

INFOCESTA

Hotel Tenis sa zapojil do projektu Passport  SK Route 66, ktorý pomáha držiteľom zorientovať sa pri potulkách po trase, ktorá vedie od Šiah až po Vernár.

V blízkosti tejto trasy môžete natrafiť na zaujímavé miesta – Banskú Štiavnicu (mesto zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO), nazrite do najstaršej mincovne na svete v Kremnici, overte si, či je drevený artikulárny kostol v Hronseku naozaj bez jediného kovového klinca, skúste malebnú Španiu Dolinu, odvezte sa národnou kultúrnou pamiatkou Čiernohronskou železnicou a určite navštívte a zrelaxujte v modernom štvorhviezdičkovom Congress&Wellness Hoteli Tenis, nad ktorým sa hrdo vypína Pustý Hrad vo Zvolene (ktorý bol dôležitým kráľovským komitátom už v roku 1172. Rozlohou  má 7,6 ha a hradisko sa radí medzi najrozsiahlejšie v Európe.)

PASSPORT SK ROUTE 66 oprávňuje jeho majiteľa k uplatneniu špeciálnych výhod uvedených v passporte. Návštevníci, ktorí sú držiteľmi pasu si v Hoteli Tenis môžu uplatniť 10% zľavu z cenníkových cien na ubytovanie. Všetky zľavy sú platné do 31.12.2015.

Veríme, že držitelia PASSPORTU SK ROUTE 66 využijú informácie v ňom obsiahnuté k spríjemneniu svojho pobytu v okolitých regiónoch cestnej komunikácie I/66. Budeme sa tešiť na stretnutie s Vami v Hoteli Tenis.

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.