Multifunkčný areál Hotela Tenis ponúka rôzne možnosti športovania. Ak ste nadšencom kolektívnych alebo individuálnych športov, ste na správnom mieste. Všetky aktivity sú plne k dispozícii nielen hotelovým hosťom, ale aj širokej verejnosti. Areál je ako stvorený pre teambuilding, firemné športové hry, či rôzne iné športové aktivity.

Tenis

Hotel robí bezkonkurenčným vo svojom okolí hlavne rozsiahly tenisový areál. Dvorce svojou kvalitou zodpovedajú aj náročným kritériám, preto sa tu organizujú amatérske aj profesionálne tenisové turnaje. Tenis si môžete zahrať na 7 dvorcoch s umelou trávou.

Adventure golf

Adventure golf s 18 jamkami je veľmi obľúbenou voľnočasovou aktivitou. Nenáročná outdoorová hra pre pár ako aj pre skupiny hráčov spríjemní Vaše voľné chvíle. Hrou si vycibríte svoju presnosť a trpezlivosť. Výhodou tejto zábavnej aktivity je, že nie je limitovaná vekom ani skúsenosťami.
PRAVIDLÁ HRY

Plávanie

S plaveckým bazénom je rozšírená naša ponuka o vodné športy. Individuálne ale aj skupinové plavecké hodiny je možné realizovať v plaveckom bazéne s rozmermi 20 m x 8 m, s postupne klesajúcim dnom s hĺbkou od 1,10 m do 1,30 m.

Fitness

V multifunkčnom areáli nájdete aj RATES ARENU, kde je Vám k dispozícii okrem priestranného a moderného fitness centra aj športová hala, squash a sály na skupinové cvičenia.

Squash

Indoorový squashový kurt je miestom pre nadšencov raketových športov. Moderný dynamický šport využíva pri hre všetky steny kurtu a je vhodný aj pre začiatočníkov. K dispozícií ponúkame na zapožičanie squashové rakety a loptičky.

AKTUÁLNE PRESÚVAME ŠPORTOVISKO DO RATES ARENY. REZERVÁCIE BUDÚ MOŽNÉ UŽ ČOSKORO.

Bowling

Zahrajte si bowling v štyroch dráhach s priateľmi alebo s rodinou. Táto hra s dlhou históriou Vás zabaví na celý večer s príjemným občerstvením. Pomerajte si sily a ukážte ako viete zhodiť všetky kolky na prvý hod. V rámci neformálnych pracovných stretnutí je to ideálne miesto pre Váš firemný teambuilding.

Bedminton

K aktívnemu oddychu prispeje určite aj tento druh raketového športu. Zahrajte si na našich ihriskách dvojhru alebo štvorhru.

Volejbal

Volejbal je ďalšou tímovou aktivitou, ktorá je obľúbenou loptovou hrou. Môžete si ju zahrať vo vonkajších alebo vnútorných priestoroch.

Stolný tenis

Najrýchlejší šport pôvodom z Japonska bol vymyslený z dôvodu potreby presunu klasického tenisu do sálového prostredia. Zahrajte si u nás klasickú dvojhru alebo kolotoč z detských čias.

Minifutbal

Minifutbal je kolektívna loptová hra, ktorá sa riadi pravidlami futbalu, avšak hrá sa na ihrisku rozmerovo menšom ako klasický futbal. Ihrisko na minifutbal Vám pripravíme na požiadanie.

Letný futbalový štadión

Blízkosť futbalového štadióna ponúka široký priestor nielen pre futbal, ale slúži aj ako rozsiahle ihrisko pre športové hry a teambuilding. Ohľadom prenájmu a dostupnosti ihrísk nás neváhajte kontaktovať.

Prenájom športovísk

Súčasťou našej ponuky je možnosť prenájmu a rezervácia tenisových kurtov, squashového dvorca, adventure golf ihriska a ďalších športovísk podľa požiadaviek návštevníkov počas celej sezóny.