×

Letné pobytové balíky

Komentáre vypnuté na Letné pobytové balíky

Letné pobytové balíky

Užite si aktívnu dovolenku vo dvojici, s rodinou alebo venujte pobyt ako darček k narodeninám. Aké pobyty máme pre Vás pripravené toto leto?

CYKLOFIT POBYT
Necestujte ďaleko a zažite krásy Stredného Slovenska zo sedadla elektrobicykla. Ak nie ste práve „cyklista roka“, ak chcete potešiť polovičku alebo len jednoducho chcete zažiť niečo nové, tak si poznačte dátum 10.-12. august 2018. Pobytový balíček sme pripravili tak, aby ste mali dobrý pocit z aktívne prežitého víkendu, ale mali čas aj na regeneráciu a oddych. Čaká na Vás osobný EMS tréning s inštruktorom pomocou prístroja Miha bodytec.

Celá ponuka CYKLOFIT POBYTU

 

ŠPORT & WELLNESS
Šport & wellness pobyt na 2 noci je príjemným spojením športových aktivít a oddychu vo wellness centre TenSpa. Pobyt pre jedno dieťa do 11,99 rokov máte u nás GRÁTIS. V prípade, že radi spoznávate nové miesta, môžete si v čase Vášho pobytu, rezervovať výlet z našej ponuky.

Celá ponuka pobytu ŠPORT & WELLNESS

 


RÝCHLY REFRESH
Aj pobyt na jednu noc Vám pomôže dobiť baterky. Rýchly refresh je pre všetkých, ktorí si chcú odkrojiť kúsok času len pre seba a svojho partnera. Doprajte si spoločné plávanie, saunovanie, či adventure golf a nechajte sa opojiť chuťou Vášho obľúbeného miešaného drinku. Ak ste aktívny tip určite si prezrite ponuku našich výletov do okolia.

Celá ponuka RÝCHLEHO REFRESH pobytu

 

Rezervácie a viac informácií: info@hoteltenis.sk / 0915 988 811 / 045/5322373
Tešíme sa na Vás 

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.