×

BENEFITY

Komentáre vypnuté na BENEFITY

BENEFITY

Aj Vaši zamestnanci si zaslúžia motivačnú odmenu či benefit ku mzde. U nás máte široké možnosti využitia služieb, napríklad aj čerpaním vášho firemného sociálneho fondu.

Zaujali vás individuálne wellness služby alebo športové aktivity? Zorganizujte si spolu s kolegami teambuilding, športové hry, školenie zamestnancov alebo rovno vianočný večierok.

Radi vám predstavíme našu ponuku podrobnejšie, ukážeme priestory rozsiahleho areálu CITY RESORT. Vyberte si z ponuky, čerpajte jednorazovo prostredníctvom predplatených poukazov alebo do výšky stanoveného rozpočtu.

  • WELLNESS – vstup na plaveckú hodinku alebo rovno do celého wellness centra TenSpa? K dispozícií máme plavecký, relaxačný a detský bazén, vírivku, hydroterapiu a oddýchnuť si môžete v tepidáriu.
  • MASÁŽE – klasické alebo špeciálne druhy masáží? Uvoľnite zatuhnuté svalstvo a doprajte si príjemnú zábalovú terapiu.
  • ŠPORT – aktívni športovci si prídu na svoje. Zahrajte si  tenis, squash, alebo turnaj v adventure golfe. Vezmite kolegov, priateľov alebo rodinu a zahrajte si volejbal, bedminton, bowling a NOVINKA 2020 – lezecká stena.
  • FITNESS – dvojpodlažné fitness centrum RATES ARENA, štúdiá na skupinové cvičenia, multifunkčná športová hala pre športové podujatia, koncerty a eventy. Aktivitu, ktorú môžete vyskúšať aj hneď je EMS tréning, čo je spevňovanie svalov pomocou elektrických stimulov.
  • ŠKOLENIE / TEAMBUILDING – vyberte si tú správnu formu kongresového podujatia, alebo sa všetci spoločne zabavte na teambuildingu a športových hrách.
  • GASTRO – firemné večierky, párty a plesy. Ak preferujete skôr dôraz na zážitok, pripravíme vám ochutnávku cigár, rumov, koňakov a vín. Firemná porada môže mať aj neformálny charakter napríklad formou spoločného piatkového obedu.
  • POBYT – relax na pobyte s rodinou mimo domova a spoznávanie okolia Stredného Slovenska. Aktuálne môžete u nás čerpať rekreačný príspevok na ktorýkoľvek pobyt z aktuálnej ponuky.
  • POUKAZ – neviete si vybrať? Pripravíme vám poukazy na určenú hodnotu (alebo konkrétny druh služby) a máte po probléme s výberom.

U nás si každý vyberie tak, aby si spravil radosť.

Kontaktujte nás na: obchod@hoteltenis.sk / sales@hoteltenis.sk

PREHĽAD BENEFITOV

Newsletter

Čo máme nové, pravidelne e-mailom

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber.

Nepodarilo se odoslať požiadavku.